Investing
Please login. We have free chat.

Join the forum, it's quick and easy

Investing
Please login. We have free chat.
Investing
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welkome to new NYSE

4 posters

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Welkome to new NYSE - Page 5 Empty Selll TSLA CALL 270

Post by Admin Wed Apr 06, 2016 4:43 pm

Selll TSLA CALL 270 0.53 на 1.34

Admin
Admin

Posts : 126
Points : 3055
Reputation : 0
Join date : 2016-03-28

https://investor.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Welkome to new NYSE - Page 5 Empty close short BIS 38.67

Post by Admin Wed Apr 06, 2016 5:20 pm

close short BIS с 1.52 $ печалба на акция

Admin
Admin

Posts : 126
Points : 3055
Reputation : 0
Join date : 2016-03-28

https://investor.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Welkome to new NYSE - Page 5 Empty Пазара на боднове в япония и европа е тотален ташак

Post by Admin Wed Apr 06, 2016 5:30 pm

Пазара на боднове в япония и европа е тотален ташак. Никой не му дреме какви бондове купува само и само да купи за да ги продаде на централните банки.

Йената и Еврото затова скачат щото всички купуват бондове японски и европейски корпоративни бондове и няма ликвидност - свършиха почти.

Просто не мога да си представя какво ще стане с тези две валути ако утре банките кажат че няма да купуват корпоративни бондове или ако се разбере че ще бъдат в малки количества.

Най голямата игра е сега да се хване на кои компании ще бъдат в листа за покупка. Обзалагам се че бая народ знаят. И когато се наиграят...еврото ще отиде на майната си, да не говорим за йената. 

Но кога ще се наиграят...и някой колко ще загубят никой не знае. ( не никой...аз не зная )

Admin
Admin

Posts : 126
Points : 3055
Reputation : 0
Join date : 2016-03-28

https://investor.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Welkome to new NYSE - Page 5 Empty TSLA 260

Post by Admin Wed Apr 06, 2016 5:41 pm

TSLA 260 егати ташака

Admin
Admin

Posts : 126
Points : 3055
Reputation : 0
Join date : 2016-03-28

https://investor.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Welkome to new NYSE - Page 5 Empty Продадох си всички йени от акаунта в

Post by Admin Wed Apr 06, 2016 5:42 pm

Продадох си всички йени от акаунта и ги обърнах в долари

Admin
Admin

Posts : 126
Points : 3055
Reputation : 0
Join date : 2016-03-28

https://investor.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Welkome to new NYSE - Page 5 Empty Масивен шорт скуиз

Post by Admin Wed Apr 06, 2016 7:19 pm

Масивен шорт скуиз повсеместно

Admin
Admin

Posts : 126
Points : 3055
Reputation : 0
Join date : 2016-03-28

https://investor.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Welkome to new NYSE - Page 5 Empty С тесла стана това което си мислех

Post by Admin Wed Apr 06, 2016 7:24 pm

С тесла стана това което си мислех, принудително затваряне на шорт позициите, лошо че не изчаках и продадох опциите но кой да знае че нещата ще стигнат до тук

Admin
Admin

Posts : 126
Points : 3055
Reputation : 0
Join date : 2016-03-28

https://investor.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Welkome to new NYSE - Page 5 Empty IBB

Post by Admin Wed Apr 06, 2016 7:36 pm

IBB - HUGE Short covering

150 % от среднодневния обем към момента

Всички затварят къси

Admin
Admin

Posts : 126
Points : 3055
Reputation : 0
Join date : 2016-03-28

https://investor.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Welkome to new NYSE - Page 5 Empty SHort BIB

Post by Admin Wed Apr 06, 2016 7:47 pm

SHort BIB

Admin
Admin

Posts : 126
Points : 3055
Reputation : 0
Join date : 2016-03-28

https://investor.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Welkome to new NYSE - Page 5 Empty Re: Welkome to new NYSE

Post by The Lone Bear Wed Apr 06, 2016 10:13 pm

Затварят късите, после чакаме да отворят и дългите .... и вече сме готови за спада.

The Lone Bear

Posts : 55
Points : 2978
Reputation : 2
Join date : 2016-03-29

Back to top Go down

Welkome to new NYSE - Page 5 Empty Re: Welkome to new NYSE

Post by The Lone Bear Wed Apr 06, 2016 10:54 pm

BoJ купува яко, ЕЦБ и те, но и европа и Япония пазарите са на минус, докато USA излезе на малко плюс. На цялото QE отгоре йената и еврото поскъпват, а долара удобно пада подпирайки USA и най вече големия проблем китай. БОJ & ECB работят за USA & China

The Lone Bear

Posts : 55
Points : 2978
Reputation : 2
Join date : 2016-03-29

Back to top Go down

Welkome to new NYSE - Page 5 Empty Те еврото и йената затова поскъпват заради QE то

Post by Admin Thu Apr 07, 2016 3:11 am

The Lone Bear wrote:BoJ купува яко, ЕЦБ и те, но и европа и Япония пазарите са на минус, докато USA излезе на малко плюс. На цялото QE отгоре йената и еврото поскъпват, а долара удобно пада подпирайки USA и най вече големия проблем китай. БОJ & ECB работят за USA & China


Те еврото и йената затова поскъпват заради QE то. Всички са се натопорчили със корпоративни бондове особенно в япония. Купуват всичко без оглед на кредитен рейтинг и т.н защото след това се надяват да го продадат на централните банки по високо. И понеже това е играта в момента да се купуват бондове и да се продават на централните банки за целта са необходими много евро и много йени. Съответно двете валути поскъпват поради голямото търсене. Проблема ще дойде ако свърши или намалее изкупуването на корпоративни бондове защото в един моемнт всички които имат аткива ще се опитат да ги разкарат. 

Интересни времена.

Admin
Admin

Posts : 126
Points : 3055
Reputation : 0
Join date : 2016-03-28

https://investor.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Welkome to new NYSE - Page 5 Empty Re: Welkome to new NYSE

Post by The Lone Bear Thu Apr 07, 2016 8:27 am

Admin wrote:
The Lone Bear wrote:BoJ купува яко, ЕЦБ и те, но и европа и Япония пазарите са на минус, докато USA излезе на малко плюс. На цялото QE отгоре йената и еврото поскъпват, а долара удобно пада подпирайки USA и най вече големия проблем китай. БОJ & ECB работят за USA & China


Те еврото и йената затова поскъпват заради QE то. Всички са се натопорчили със корпоративни бондове особенно в япония. Купуват всичко без оглед на кредитен рейтинг и т.н защото след това се надяват да го продадат на централните банки по високо. И понеже това е играта в момента да се купуват бондове и да се продават на централните банки за целта са необходими много евро и много йени. Съответно двете валути поскъпват поради голямото търсене. Проблема ще дойде ако свърши или намалее изкупуването на корпоративни бондове защото в един моемнт всички които имат аткива ще се опитат да ги разкарат. 

Интересни времена.

Интересни да. Дано сме от правилната страна на завет като задуха торнадото. Обаче въпреки изкупуването на корпоративни компаниите не бенефитват достатъчно. Япония пазара е -15% YTD, Ерво Stoxx600 и той е на минус, Дакс също.

The Lone Bear

Posts : 55
Points : 2978
Reputation : 2
Join date : 2016-03-29

Back to top Go down

Welkome to new NYSE - Page 5 Empty Естественоо

Post by Admin Thu Apr 07, 2016 5:29 pm

The Lone Bear wrote:
Admin wrote:
The Lone Bear wrote:BoJ купува яко, ЕЦБ и те, но и европа и Япония пазарите са на минус, докато USA излезе на малко плюс. На цялото QE отгоре йената и еврото поскъпват, а долара удобно пада подпирайки USA и най вече големия проблем китай. БОJ & ECB работят за USA & China


Те еврото и йената затова поскъпват заради QE то. Всички са се натопорчили със корпоративни бондове особенно в япония. Купуват всичко без оглед на кредитен рейтинг и т.н защото след това се надяват да го продадат на централните банки по високо. И понеже това е играта в момента да се купуват бондове и да се продават на централните банки за целта са необходими много евро и много йени. Съответно двете валути поскъпват поради голямото търсене. Проблема ще дойде ако свърши или намалее изкупуването на корпоративни бондове защото в един моемнт всички които имат аткива ще се опитат да ги разкарат. 

Интересни времена.

Интересни да. Дано сме от правилната страна на завет като задуха торнадото. Обаче въпреки изкупуването на корпоративни компаниите не бенефитват достатъчно. Япония пазара е -15% YTD, Ерво Stoxx600 и той е на минус, Дакс също.
Естественно, изтеглят се пари от акциите и отиват в бонодве. Нямам идея дали шорт. 

Но трябва да се има пред вид че е възможна играта яко нагоре за да преебат големия шорт. затова мен ме е страх да бъда колкото искам шорт и предпочитам да съм ограничен...ако отиде на горе да имам място за реакция, ако отиде на долу...колкото спечеля все файда.

Admin
Admin

Posts : 126
Points : 3055
Reputation : 0
Join date : 2016-03-28

https://investor.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Welkome to new NYSE - Page 5 Empty Re: Welkome to new NYSE

Post by The Lone Bear Thu Apr 07, 2016 6:11 pm

така е, нека не сме алчни за надолу и имаме едно наум (малки обеми). ако се види индикация, че ще пада тогава. сега циклим в рейдж, няма добра ясна посока. обикновенно обаче като се поизясни е вече твърде късно, но все нещо ще изкараме. надявам се. имам и изостанали къси на ниското дето ги държа на пейпър лос и не ги затварям.

The Lone Bear

Posts : 55
Points : 2978
Reputation : 2
Join date : 2016-03-29

Back to top Go down

Welkome to new NYSE - Page 5 Empty Re: Welkome to new NYSE

Post by The Lone Bear Thu Apr 07, 2016 6:36 pm

HFTAlert ‏[ltr]@HFTAlert[/ltr]  4m4 minutes ago
Algos have been programmed to buy $SPY today, Dark Pools covering shorts from the last hour yesterday.

каквото и да значи това .... ?

The Lone Bear

Posts : 55
Points : 2978
Reputation : 2
Join date : 2016-03-29

Back to top Go down

Welkome to new NYSE - Page 5 Empty Re: Welkome to new NYSE

Post by The Lone Bear Thu Apr 07, 2016 7:22 pm

The Lone Bear wrote:HFTAlert ‏

[ltr]@HFTAlert[/ltr]

  4m4 minutes ago
Algos have been programmed to buy $SPY today, Dark Pools covering shorts from the last hour yesterday.

каквото и да значи това .... ?
Следователно следва да вдигаме днес. Алго купуват, Пуловете покриват къси=купуват.

The Lone Bear

Posts : 55
Points : 2978
Reputation : 2
Join date : 2016-03-29

Back to top Go down

Welkome to new NYSE - Page 5 Empty Да тези пичове

Post by Admin Thu Apr 07, 2016 7:52 pm

The Lone Bear wrote:HFTAlert ‏



[ltr]@HFTAlert[/ltr]



  4m4 minutes ago
Algos have been programmed to buy $SPY today, Dark Pools covering shorts from the last hour yesterday.

каквото и да значи това .... ?
Да тези пичове имат подобна информация като мен. Аз не мога да публикувам моята обаче която е далеч по мащабна и публикувам тяхната от време на време. 

Щото ще ме резнат.

те са направили някакъв софтуер за технически анализ обаче, който на база на тази информация прогнозира пазара. Те не мислят в посока ...пазара е манипулиран а чакат сигнали. Аз мисля в посока пазара е манипулиран и се опитвам да предвидя действията им. Това е моя начин на мислене. 

Аз получвам информация със леко закъснение за активността на ВЧТ ци по части от секундата каккто и за обемите по секунди и т.н ...и всяка вечер гледам какво се е случвало и на база на това взимам решения какво да правя на следващия ден и каква според мен ще е играта според това което виждам.  Както и кой какво казава от по големите играчи дето ги познавам. Ако го публикувам и стане официално може някой да види и да спрат да ми дават инфорамция или да се разбере кой ми я дава и затова не рискувам. Нито пиша за това на английски...пак поради съшата причина. Аз затова и толкова мнгоо време отделям тук на български щото е безопасно.

Admin
Admin

Posts : 126
Points : 3055
Reputation : 0
Join date : 2016-03-28

https://investor.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Welkome to new NYSE - Page 5 Empty Sell GLD

Post by Admin Thu Apr 07, 2016 8:05 pm

Sell GLD 116.97 na 118 45

Admin
Admin

Posts : 126
Points : 3055
Reputation : 0
Join date : 2016-03-28

https://investor.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Welkome to new NYSE - Page 5 Empty Re: Welkome to new NYSE

Post by The Lone Bear Thu Apr 07, 2016 8:13 pm

Admin wrote:
The Lone Bear wrote:HFTAlert ‏





[ltr]@HFTAlert[/ltr]





  4m4 minutes ago
Algos have been programmed to buy $SPY today, Dark Pools covering shorts from the last hour yesterday.

каквото и да значи това .... ?
Да тези пичове имат подобна информация като мен. Аз не мога да публикувам моята обаче която е далеч по мащабна и публикувам тяхната от време на време. 

Щото ще ме резнат.

те са направили някакъв софтуер за технически анализ обаче, който на база на тази информация прогнозира пазара. Те не мислят в посока ...пазара е манипулиран а чакат сигнали. Аз мисля в посока пазара е манипулиран и се опитвам да предвидя действията им. Това е моя начин на мислене. 

Аз получвам информация със леко закъснение за активността на ВЧТ ци по части от секундата каккто и за обемите по секунди и т.н ...и всяка вечер гледам какво се е случвало и на база на това взимам решения какво да правя на следващия ден и каква според мен ще е играта според това което виждам.  Както и кой какво казава от по големите играчи дето ги познавам. Ако го публикувам и стане официално може някой да види и да спрат да ми дават инфорамция или да се разбере кой ми я дава и затова не рискувам. Нито пиша за това на английски...пак поради съшата причина. Аз затова и толкова мнгоо време отделям тук на български щото е безопасно.
Аха, ясно. Значи все пак този пич steve познава с неговите алгоритми? Щом твоето инфо и неговото се мачват?

За днес ти потвърждаваш ли, че следва да качва според тези HFT измервания?

The Lone Bear

Posts : 55
Points : 2978
Reputation : 2
Join date : 2016-03-29

Back to top Go down

Welkome to new NYSE - Page 5 Empty Да той извлича същата информация

Post by Admin Thu Apr 07, 2016 8:38 pm

The Lone Bear wrote:
Admin wrote:
The Lone Bear wrote:HFTAlert ‏







[ltr]@HFTAlert[/ltr]







  4m4 minutes ago
Algos have been programmed to buy $SPY today, Dark Pools covering shorts from the last hour yesterday.

каквото и да значи това .... ?
Да тези пичове имат подобна информация като мен. Аз не мога да публикувам моята обаче която е далеч по мащабна и публикувам тяхната от време на време. 

Щото ще ме резнат.

те са направили някакъв софтуер за технически анализ обаче, който на база на тази информация прогнозира пазара. Те не мислят в посока ...пазара е манипулиран а чакат сигнали. Аз мисля в посока пазара е манипулиран и се опитвам да предвидя действията им. Това е моя начин на мислене. 

Аз получвам информация със леко закъснение за активността на ВЧТ ци по части от секундата каккто и за обемите по секунди и т.н ...и всяка вечер гледам какво се е случвало и на база на това взимам решения какво да правя на следващия ден и каква според мен ще е играта според това което виждам.  Както и кой какво казава от по големите играчи дето ги познавам. Ако го публикувам и стане официално може някой да види и да спрат да ми дават инфорамция или да се разбере кой ми я дава и затова не рискувам. Нито пиша за това на английски...пак поради съшата причина. Аз затова и толкова мнгоо време отделям тук на български щото е безопасно.
Аха, ясно. Значи все пак този пич steve познава с неговите алгоритми? Щом твоето инфо и неговото се мачват?

За днес ти потвърждаваш ли, че следва да качва според тези HFT измервания?
Да той извлича същата информация която имам аз относно ликвидността на дарк пуловете. Разликата е че не знам дали той има активността на алгосите и ВЧТ ци които са част от тях спрямо обема..т.е дали може да види с какви обеми се търгуват не спрямо ликвидността а спрямо движението на цената. Сиреч дали вижда това което аз най същественно виждам с колко обем се вдига цената и сколко пада за определен период от време. Това ми дава информация дали събират позиции в дадена посока или се освобождават къси или дълги. 
Не мога да потвърдя..сега довечера към 10 часа ще знам спрямо моята информация. 

Най важните неща от които аз се ръководя са две...това което отчасти казах и опциите. Защото цялата краткосрочна далавера  е в опциите. Продават се скъпи опции и се кара цената там където не излизат. 
Обаче сега пазара е напрегнат. Много хора са заели къси. И не е опасно да се мисли какво ще направят защото имат силна съпротива.

Admin
Admin

Posts : 126
Points : 3055
Reputation : 0
Join date : 2016-03-28

https://investor.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Welkome to new NYSE - Page 5 Empty Оня ден ми дадоха информацията през деня

Post by Admin Thu Apr 07, 2016 8:51 pm

Оня ден ми дадоха информацията през деня затова знаех повече. 

аз сега се боря да си платя и да я имам онлайн и ако не този месец другия ще я имам. Мисля че за 10К на месец ще я спазаря и съм сигурен че ще си ги върна за седмица максимум от краткосрочни движения...да не говорим за предимствата при дългосрочните . Сега ми е фрее щото съм готин и са ми приятели Smile)))

Опциите ги имам вече но не смея все още да продавам голи опции като тях щото е много опасна тази игра за мен.

Admin
Admin

Posts : 126
Points : 3055
Reputation : 0
Join date : 2016-03-28

https://investor.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Welkome to new NYSE - Page 5 Empty Да купували са през деня.

Post by Admin Fri Apr 08, 2016 4:24 am

The Lone Bear wrote:
Admin wrote:
The Lone Bear wrote:HFTAlert ‏









[ltr]@HFTAlert[/ltr]









  4m4 minutes ago
Algos have been programmed to buy $SPY today, Dark Pools covering shorts from the last hour yesterday.

каквото и да значи това .... ?
Да тези пичове имат подобна информация като мен. Аз не мога да публикувам моята обаче която е далеч по мащабна и публикувам тяхната от време на време. 

Щото ще ме резнат.

те са направили някакъв софтуер за технически анализ обаче, който на база на тази информация прогнозира пазара. Те не мислят в посока ...пазара е манипулиран а чакат сигнали. Аз мисля в посока пазара е манипулиран и се опитвам да предвидя действията им. Това е моя начин на мислене. 

Аз получвам информация със леко закъснение за активността на ВЧТ ци по части от секундата каккто и за обемите по секунди и т.н ...и всяка вечер гледам какво се е случвало и на база на това взимам решения какво да правя на следващия ден и каква според мен ще е играта според това което виждам.  Както и кой какво казава от по големите играчи дето ги познавам. Ако го публикувам и стане официално може някой да види и да спрат да ми дават инфорамция или да се разбере кой ми я дава и затова не рискувам. Нито пиша за това на английски...пак поради съшата причина. Аз затова и толкова мнгоо време отделям тук на български щото е безопасно.
Аха, ясно. Значи все пак този пич steve познава с неговите алгоритми? Щом твоето инфо и неговото се мачват?

За днес ти потвърждаваш ли, че следва да качва според тези HFT измервания?
Дарк пуловете са купували през деня с много малки обеми. Но обема на пазара е много по голям от средното. ВЧТ са продавали през половин час грубо големи пакети агресивно. Това е довело до "паниката" за да падне индекса толкова и твърде вероятно е повлякло ретайл спекулантите и дребните хедж фондове които между другото са много с къси позиции..Дали е нарочно или имат някаква схема за нагоре не е ясно.  Утре ще е интересен ден. Аз мисля че ще бъде нагоре здраво като гледам опциите. Ако моите излязат ще съм повече от щаслив защото на нетфликс и фб изтичат утре. Но не смятам да правя нищо повече засега. Нивото около 204 е сериозно и ако бъде пробито може да повлече всички и играта да се промени. Утре е време за почивка и наблюдение. До сега беше лесно но както казах в един пост тук тези нива са ключови за пазара и най ме притеснява тълпата която е заложила в една посока. 
Ако тръгнат да качват индекса няма да има съпротива защото няма кой много от дребните да купува на тези нива от страх. Ако тръгнат да го свалят също няма да има съпротива щото всички очакват това. Така че на практика може да станат и двете неща със страшни проценти при все че нагоре някой сшортове могат да не издържат. Правилно каза трябва да се държи шорта под контрол и сравнително малък и да се изчака.

Admin
Admin

Posts : 126
Points : 3055
Reputation : 0
Join date : 2016-03-28

https://investor.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Welkome to new NYSE - Page 5 Empty Да мисля че утре пазара ще е нагоре около 0.8-1 %

Post by Admin Fri Apr 08, 2016 4:53 am

Да, мисля че утре пазара ще е нагоре около 0.8-1 % минимум. 

Главно технологиите. 

Утре ще видим дали да заложа на това движение


206.5 - прайс таргет Smile)) за утре

Admin
Admin

Posts : 126
Points : 3055
Reputation : 0
Join date : 2016-03-28

https://investor.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Welkome to new NYSE - Page 5 Empty Re: Welkome to new NYSE

Post by The Lone Bear Fri Apr 08, 2016 8:31 am

Да видим утре да, интересно ще е.

Писах му на Steve (HFTAlert) и той ми даде 2 седмици trial до журнала. Ще го следя да видим той там какво казва. Ще обменим инфо.

The Lone Bear

Posts : 55
Points : 2978
Reputation : 2
Join date : 2016-03-29

Back to top Go down

Welkome to new NYSE - Page 5 Empty Re: Welkome to new NYSE

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum